KONST / Litografier / Färglitografi 7234104
*
nr 723 4104
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Lars Huck Hultgren (f. 1931), 142/250, 43x34
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 oktober 2011
kl 18:52:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 21:47:25
1
Vinnande bud
26/10 22:19:30
1
justering av budtak
- Tema
- Konstnär/Designer
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Läs mer om Lars Huck Hultgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars huck hultgren litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:16
*
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Läs mer om Lars Huck Hultgren
nr 723 4104
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Lars Huck Hultgren (f. 1931), 142/250, 43x34
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/10 21:47:25 | 1 | Vinnande bud |
26/10 22:19:30 | 1 | justering av budtak |
- Tema
- Konstnär/Designer
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör född 1931.Läs mer om Lars Huck Hultgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars huck hultgren litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:16